Kristen Stewart - Biography

15. april 2012 at 13:18 | Natalii
Nadějná americká herečka Kristen Jaymes Stewart se narodila 9. dubna 1990. Její otec John Stewart je producentem v televizi a maminka Jules má na starost filmové scénáře, které jí prochází rukama. Tak je úplně logické předpokládat, že své dceři oba umetají chodníček a nasměrovali její krůčky do světa lesku a peněz, ve kterém se sami pohybují. Ale není na tom ani trochu pravdy, věci se mají asi tak, že když bylo malé Kristen osm let, tak si jí všiml na školním představení agent, a ona jej velice zaujala svým výkonem a bylo zaděláno na oslnivou kariéru, jak to jinak nazvat, když hrála po boku světových superstar, jako v thrilleru Úkryt s Jodie Foster nebo v Cold Creek Manor s Sharon Stone. Komu se to poštěstí!

Hrát mohla tak často, čas jí neomezoval, podle toho, jaké přicházely nabídky, protože nechodila do školy a studovala korespondencí. Největší zvrat v životě jí přineslo učinkování ve filmu Stmívání a v jeho dalších pokračováních, kde v roli Belly Swanové, za přispění upíříků, se o herečce mluví jenom v superlativech. Někdy se tato série upířích příběhů nazývá Twilight sága.

Herci, kteří hráli hlavní role, se přes noc stali idoly mladých lidí a bylo to i dobré sousto pro bulvární média, a ze stejných zdrojů víme, že se spekulovalo o tom zda Kristen to "táhne" s hercem Robertem Pattinsonem nejen ve filmu ale i v reálném životě, anebo to není pravda. Oba herci se ke všemu přiznali, tedy je to pravda…
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.