Twilight~Stmívání Synopsis

16. april 2012 at 16:39 | Natalii
Twilight je akčný, moderný ľúbostný príbeh medzi teenagerkou, ktorá sa zamiluje do "dobrého" upíra, ktorý ju musí ochraňovať pred "zlými" upírmi, zatiaľ čo odoláva svojim prirodzeným inštinktom.

Bella Swan (Kristen Stewart) bola vždy trochu odlišná, nikdy sa nestarala o to, aby zapadla medzi trendy dievčatá na jej strednej škole vo Phoenixe. Keď sa jej mama znovu vydá a Bella sa rozhodne žiť so svojim otcom v daždivom mestečku Forks, Washington, neočakávala toľko zmien. Potom stretáva záhadného a omamného nádherného Edwarda Cullena (Robert Pattinson), chlapca akého ešte nikdy nestretla. Inteligentný a vtipný, vidí priamo do jej duše. Onedlho sú Bella a Edward zmietaní vo vášnivej a rozhodne a neobvyklej romanci.

Edward vie bežať rýchlejšie než puma, vie zastaviť rútiace sa auto s jeho holými rukami - a nezostarol od roku 1918. Ako všetci upíry, je nesmrteľný. Ale nemá tesáky, a nepije ľudskú krv; Edward a jeho rodina sú medzi upírmi jedineční v ich voľbe životného štýlu. Pre Edwarda, je Bella tou, na ktorú čakal 90 rokov - na spriaznenú dušu. Ale čím viac sa zbližujú, tým viac musí Edward odolávať jej vôni, ktorá ho môže dostať do nekontrolovateľného šialenstva.

Ale čo budú Edward & Bella robiť, keď James (Cam Gigandet), Laurent (Edi Gathegi) a Victoria (Rachelle Lefevre), smrteľní upírsky nepriatelia Cullenovcov, prídu do mesta, aby Bellu našli?

TM & © 2008 Summit Entertainment, L.L.C. All Rights Reserved
wilight je akční, moderní milostný příběh mezi teenagerka, která se zamiluje do "dobrého" upíra, který ji musí ochraňovat před "zlými" upíry, zatímco odolává svým přirozeným instinktem.

Bella Swan (Kristen Stewart) byla vždy trochu odlišná, nikdy se nestarala o to, aby zapadla mezi trendy dívky na její střední škole ve Phoenixu. Když se její máma znovu vydá a Bella se rozhodne žít se svým otcem v deštivém městečku Forks, Washington, nepočítala tolik změn. Pak potkává záhadného a omamného nádherného Edwarda Cullena (Robert Pattinson), chlapce jakého ještě nikdy nesetkala. Inteligentní a vtipný, vidí přímo do její duše. Zanedlouho jsou Bella a Edward zmítáni ve vášnivé a rozhodně a neobvyklé romanci.

Edward umí běžet rychleji než puma, umí zastavit řítící se auto s jeho holýma rukama - a nezestárnul od roku 1918. Jako všichni upíři, je nesmrtelný. Ale nemá tesáky, a nepije lidskou krev; Edward a jeho rodina jsou mezi upíry jedineční v jejich volbě životního stylu. Pro Edwarda, je Bella tou, na kterou čekal 90 let - na spřízněnou duši. Ale čím více se sbližují, tím více musí Edward odolávat její vůni, která ho může dostat do nekontrolovatelného šílenství.

Ale co budou Edward & Bella dělat, když James (Cam Gigandet), Laurent (Edi Gathegi) a Victoria (Rachelle Lefevre), smrtelní upírský nepřátelé Cullenových, přijdou do města, aby Bellu našli?

TM & © 2008 Summit Entertainment, L.L.C. All Rights Reserved
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.